KALİTE POLİTİKAMIZ

Aslı BİLGİN – Homemade Aromaterapi markası, faaliyet gösterdiği sektörde ülke sınırları içerisinde bir ilke imza atarak, aromaterapik ürün üreticileri içerisinde, tamamen doğal hammaddelerle, cam ve porselen malzemelerle ve tahta kaşıklar ile elde üretim yapan, üretim sürecinde makine kullanmayan alanında tek olan bir markadır. Bu sektöre hizmet verme yolundaki politikamıza temel olabilecek esaslar aşağıda belirtilmiştir.

Kozmetik ürünlerimiz için T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumunun Kozmetik Ürünler Daire Başkanlığı’na ürün bildiriminde bulunmak ve ürünleri kayıt altına alınmasını sağlamak.

Hava aromatize edici ve temizlik grubu ürünleri içinde Gümrük Ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü Piyasa Gözetim ve Denetim Dairesine bildirimde bulunup, bildirim kayıt belgesinin alınmasını sağlamaktır.

Müşteri ihtiyaçlarını zamanında ve istenilen şekilde karşılamak.

Her zaman güvenilir bir firma olmak,

Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefemiz olarak belirlemek,

Tüm çalışanlarımızın bu ilkeler doğrultusunda eksiksiz bir özgüven ile çalışacaklarına olan inancım sonsuzdur. Koyduğumuz hedeflere ulaşmak için kalite politikamızdan ödün vermeden yazılı sistemlere uyarak, çalışanlarımızla ve tedarikçilerimizde uyumlu bir şekilde çalışarak yakaladığımız standartları daha ileri taşıyarak devam etmektir.

Firma Sahibi

ASLI BİLGİN