Doğa İçin

Homemade Aromaterapi olarak bize şifa veren bitkilerin gücüne inanıyor, onlardan elde edilen yağları, suları, kokuları sizlere en saf halleri ile ulaştırıyoruz. Ürettiğimiz ürünlerin içerikleri, doğanın bizlere cömertçe sunduğu çok değerli hediyeler. Biz de %100 doğal ve aromaterapik hammaddelerle, doğaya karıştığında ona zarar vermeyecek içerikler üretiyoruz. Bu yüzden Homemade Aromaterapi olarak elimizden geldiğince atıksız, geri dönüşüm döngüsünün parçası bir marka olup doğadan aldıklarımızın yerini küçük de olsa doldurabilmek önceliğimiz. Bunun için kozmetik ve temizlik ürünlerimizin çoğunda geri dönüşüme uygun cam ambalaj kullanıyor, tekstil ürünlerimizi tamamen %100 koton, keten ve ipekten hazırlıyoruz. Doğanın bize verdiklerinin yanında, bizim sadece başında olduğumuz bu yolda, tek evimiz olan dünyamız için bizimle yan yana yürüyen sizlere teşekkür etmek isteriz. Dükkanımıza getirdiğiniz her 3 adet cam kozmetik ambalajı için sizlere 1 adet Mini Limon Kolonyamız hediyemiz.

HM X Cup of Joy Serisi

Cup of Joy dükkanlarında günlük olarak demlenen kahvelerin posalarının kurutulup doğal içerikler eklenerek yeniden değerlendirilmesiyle Homemade Aromaterapi tarafından üretilmiş Yüz Maskesi, Vücut Ovması ve Kahve Tütsüsü ürünlerimiz ile ileri dönüşüme katkı sağlamayı amaçlıyoruz.

GERİ DÖNÜŞÜM
Doğa İçin

Homemade Aromaterapi olarak doğayı korumak adına yapabildiğimiz en minik katkılardan birinin atıklarımızı ayrı tutup, doğru şekilde geri dönüştürüldüğünden emin olmak olduğunu biliyoruz. Üsküdar’da merkez ofisimiz, üretim ve laboratuvarlarımızdaki bütün atıklarımızı geri dönüşüm için ayırıyor, doğru tesislere ulaşmaları için belediyeye ayrı ayrı teslim ediyoruz. Üretim esnasında ortaya çıkan atık yağları ayrı bir şekilde biriktiriyoruz. Cam Geri Dönüşüm Kampanyamız ile siz müşterilerimizi de dükkanlarımız üzerinden bu katkımıza davet ediyoruz. Dükkanımıza getirdiğiniz her 3 adet cam kozmetik ambalajı için sizlere 1 adet Mini Mandalina Kolonyamız hediyemiz.