Hakkımızda

Homemade Aromaterapi

2012 yılında, Aslı Bilgin tarafından on senelik bir tutku, eğitim ve emeğin sonucunda kurulmuş olan Homamede Aromaterapi, kadim zamanlardan günümüze unutulmaya yüz tutmuş aromaterapi bilgilerini hatırlatabilmek, unutulanları tekrar ortaya çıkarabilmek ve en önemlisi de saf uçuçu ve baz yağların beynimiz, vücudumuz ve ruhumuz üzerindeki paha biçilmez etkilerini anlatıp, bunları günümüz şartlarına uygun şekilde sunabilmek için kurulmuş bir aromaterapi markasıdır.

Ürünlerimizin tamamı, İstanbul, İcadiye’de, GMP (Good Manufacturing Practice) ve ISO 9001:2005 belgelerine sahibi olan laboratuvarımızda hazırlanmaktır. İçerisinde hiçbir katkı maddesi bulunmayan, elde edilme sürecinde hiçbir kimyasal süreçten geçmemiş soğuk sıkım sabit yağlar, saf uçucu yağlar, hidrolatlar (bitki suları), doğru zamanda doğru şekilde toplanmış bitkiler ve koton kumaşlar kullanarak hazırlanan, sağlığı koruma ve sürdürmeye yardımcı olma niyeti ile hazırlanan ürünler üretmekteyiz.

“Homemade Aromaterapi’nin hikayesi, bundan 20 sene önce, bitkinin ruhu olan uçucu yağların bana iyi gelmesi, hayatımı değiştirmesi ve burada yaşadığım büyüyü herkese anlatma ve yayma isteğim ile başladı.”

Aslı San Bilgin