Misyon & Vizyon

MİSYON

Homemade Aromaterapi olarak amacımız 6000 yıllık geçmişe sahip olan ‘aromaterapi’nin günümüzde unutulmaya yüz tutmuş bilgilerini koruyabilmek, unutulanları tekrar ortaya çıkarabilmek, uçucu ve baz yağların ruhumuz, bedenimiz ve zihnimiz üzerindeki etkilerini anlatıp, bunları günümüz şartlarına uygun, herkesin yararlanabileceği bir şekilde sunabilmektir. Ruh-beden-zihin dengemize yardımcı olmak için tasarlanmış tüm ürünlerimiz, hiçbir katkı maddesi bulunmayan, elde edilme sürecinde hiçbir kimyasal aşamadan geçmemiş soğuk sıkım sabit yağlar, %100 saf uçucu yağlar, bitki suları ile, porselen havanlar ve cam ekipmanlar kullanarak hazırlanmaktadır. Aromaterapiyi hayatımıza bütünsel olarak katma niyetimizin bir parçası olarak çalışanlarımıza ve müşterilerimize iyi gelmeyi, sürdürülebilirlik, onlara doğa ile yaratıcı ve pratik şekillerde bağ kurabilme yolunda ilham ve bilgi kaynağı olmayı, Homemade Aromaterapi ailesini genişletmeyi amaçlamaktayız.

VİZYON

Homemade Aromaterapi olarak tamamen saf ve doğal aromaterapi ürünlerimiz ile sağlıklı yaşam sektöründe, uluslararası olarak en güvenilir ve bilinen firma olmak için çalışmaktayız. En önemli prensibimiz, üretimimiz, dağıtım kanallarımız, satışımız ve ciromuz ne kadarbüyürse büyüsün üretimimizi her zaman geleneksel yöntemlerle ve % 100 doğal hammaddelerle yapmaya devam etmek, yola çıkış amacımızı hiçbir zaman unutmamak. En temel değerlerimiz olan dürüstlük, sosyal sorumluluk profesyonellik, çalışanlarımıza yatırım, yaratıcılık ve mükemmeliyet ile misyonumuza doğru her gün çalışmaktayız. Müşteri odaklı yaklaşımımızla, Homemade ailesine güçlü bir bağlılık ve her canlının ve doğanın iyiliği için gösterdiğimiz hassasiyet ile ilerlemekteyiz.

YÖNETİM POLİTİKAMIZ

Çevreye duyarlı, insana ve diğer canlıların yaşam hakkına saygılı, sürekli kendini yenileyen, yatırımcı, öğretici, eğitici, destekleyici bilgilendirici olmak. Ürünlerimizin insan sağlığı üzerindeki etkilerinin bilicinde olup ilgili bakanlık ve yasaların gereğine uymayı her zaman taahhüt ederiz.