Aromaterapi Masaj Yağları

Ylang-ylang Masaj Yağı
Sporcu Masaj Roll
Biberiye & Greyfurt Masaj Roll
Selvi & Limon Masaj Roll
Vücut Çatlak Bakım Yağı
Soğuk Sıkım Susam Yağı
Sarı Kantaron Yağı
Kök Çakrası Yağı
Sakral Çakra Yağı
Karın Çakrası Yağı
Kalp Çakrası Yağı
Boğaz Çakrası Yağı
Üçüncü Göz Çakra Yağı
Tepe Çakra Yağı
Vücut Losyonu - 40 ml
Gösterilen: 1 ile 21 arası, toplam: 21 (1 Sayfa)

Bütünsel bakımımızın bir parçası olarak vücudumuzu nemli tutmak, bize şifasını geçirecek yağları vücudumuza uygulamak çok önemlidir. Su bazlı ürünler yerine, doğal içerikli ve yağ bazlı ürünler tercih etmemiz bize çok daha etkili bir nemlendirme sunuyor. Yağların gözeneklerimizi tıkamadan cildin alt tabakalarına geçişini kolaylaştırmak için duştan çıktıktan sonra vücudu nemlendirmeyi öneriyoruz.

Bütün vücudumuza uygulayabileceğimiz Soğuk Sıkım Sabit Yağlarımız dışında, sizler için uçucu yağların şifalarının da eklendiği formülasyonlarla aromaterapik Masaj Yağları da hazırladık.

Soğuk Sıkım Tatlı Badem Yağımızı tüm vücudunuza masaj yaparak uygulayabilir, özellikle kış mevsimlerinde bebekler dahil tüm aile fertleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Elastikiyeti arttırıcı etkisi ile Soğuk Sıkım Hindistan Cevizi Yağını özellikle çatlak oluşumuna yatkın bölgelerde tercih edebilir, aşırı kuru ciltlerde besleyici etkisi için kullanabilirsiniz. Soğuk Sıkım Hindistan Cevizi Yağımızı küçük boyunu da seyahatlerinizde, ofisinizde kullanabilirsiniz. Soğuk Sıkım Shea Butter’ımızın cildin üstündeki koruyucu kalkan etkisinden Susam Yağımızın ise detoks etkisinde yararlanabilirsiniz. Yaralarınızın daha hızlı iyileşmesine yardımcı olmak için geceleri Sarı Kantaron Yağımızı sürebilirsiniz. Aloe Vera Jelimiz ile güneş sonrası rahatlamak, Arnika Kremimizi morluklarınız, Rahatlatıcı Okaliptüs Kremimizi ise özellikle kış aylarında kendinizi kırık hissettiğinizde kullanabilirsiniz. Tamamen doğal içeriklerle hazırladığımız Mandalina & Lavantalı Vücut Losyonumuz ise banyo ritüelleriniz sonrasına canlandırıcı bir dokunuş olarak ekleyebilir, mini boyunu valizinize, spor çantanıza atabilirsiniz. Ritüellerinize dahil edebileceğiniz aromaterapi tütsüleri ve buhurdanlar & tütsülüklere de göz atabilirsiniz.

Soğuk Sıkım Sabit Yağlarımıza ek olarak içerisinde eklediğimiz uçucu yağlar ile sizlerin farklı ihtiyaçlarınız için Masaj Yağları ve Rollar hazırladık. Ylang-ylang Masaj Yağımızı dişil enerjinizi dengelemek istediğiniz zamanlarda, ferah kokulu Limonotu & Okaliptüs & Sedir Masaj Yağımızı veya Limonotu & Okaliptüs Masaj Roll’umuzu ise özellikle yaz aylarında sivri sinekleri uzak tutmak ve eklem ağrısı yaşadığınız bölgelerinizi rahatlatmak için uygulayabilirsiniz. Kolay uygulanır başlığı ile Masaj Rollarımızı dairesel hareketlerle, hafif baskı uygulayarak aşağıdan yukarıya doğru uygulayabilirsiniz. Selvi & Limon Masaj Roll’un dolaşımı arttırıcı, Biberiye & Greyfurt Masaj Roll’un selülit görünümünü azaltıcı etkisinden yararlanabilir, spor sonrasındaki kas ağrılarınıza karşı Sporcu Masaj Roll’umuzu kullanabilirsiniz. Hamilelik ve ergenlikte oluşabilecek çatlaklara karşı, Vücut Çatlak Bakım Yağımızı da güvenle tercih edebilirsiniz. Ayrıca doğal saç bakım ürünleri ve vücut bakım yağları ile bakım rutininizi tamamlayabilir, sağlıklı bir görünüme ulaşabilirsiniz.