Aromaterapik Tekstil

Ferah Koklama Kavanozu
Göz Bandı
Göz Bandı

300TL

Greyfurt Koklama Kutusu
Güve Koruyucu Set
Ham İpek  Kese
Ham İpek & Etamin Kese
Ham İpek Kese - El Oyalı
Homemade Büyük Çanta
Homemade Çanta
Homemade Kese - Büyük
Homemade Kese - Küçük
Homemade Kese - Uzun
Homemade Mini Çanta
Keten Lavanta Askısı
Keten Üçlü Lavanta Keseleri
Gösterilen: 1 ile 21 arası, toplam: 52 (3 Sayfa)
Aromaterapik Tekstil ürünlerimiz aromaterapinin şifalı ve büyülü gücünü günlük hayatımıza ve evimize dahil edebilmenin hem en kolay hem de en işlevli yollarından birisi. Dolaplarımızın içinden mutfağımıza, masaj ve meditasyon gibi kişisel bakımdan mis kokulu dekoratif dokunuşlara kadar tekstil ürünlerimizi hayatımıza katabiliriz. İçinden geçtiğimiz dönemde kendimizi ve başkalarını koruyabilmemiz için cildimizin de nefes alabileceği koton kumaş maskemizi tercih edebilir, sağ ya da sol köşesi bir damla Tea Tree Uçucu Yağı veya Limon Uçucu Yağı damlatabiliriz. Göz bandımızı uykuya yardımcı olarak yastığımızın altına koyacağımız lavanta yastıklarımızla beraber kullanıp dinlendirici derin bir uyku uyuyabiliriz. Kış aylarında Lavantalı Termaforumuzla yatağımızın hem sıcak hem de lavanta kokulu kalmasını sağlayabiliriz. Nohut & Tarçınlı veya Pirinç & Rezene & Limonotlu Thai Masaj Toplarımızı ısıtıp kasılmış kaslarımıza mesaj yapabilir, içi buğday ve lavanta dolu Sırt ve Boyun Yastıklarımızı sırtımıza ve boynumuza destek olarak kullanabiliriz. Çok sevdiğimiz kıyafetlerimizi Lavanta Askılarımıza asabilir, dolap çekmecelerimizin içine mis kokulu lavanta keselerimizi yerleştirebiliriz. Seyahatlere giderken, yazlık-kışlık yaparken ayakkabılarımız lavantalı ayakkabı torbalarımıza koyabiliriz. Atıksız bir mutfağın olmazsa olmazlarından koton gıda torbalarımızla hem bakliyat alışverişimizi yapabilir, hem de mutfak dolaplarımızda bakliyatlarımızı saklamak amacıyla kullanabiliriz.

Lavantalı Yastık Nasıl Yapılır?

Mis kokulu Lavantalı Yastıklarımız ve Lavanta Keselerimizi henüz çiçeği açmadan toplanmış lavantaları kurutarak istediğimiz model bir kılıfın veya kesenin içine yerleştirerek hazırlayabiliriz. Homemade Aromaterapi’de sizin için hazırladığımız Lavantalı Yastıklarımızı dilersek yatağımızın üzerinde tutup temiz kokusuyla odamızı doldurabilir, dilersek geceleri uyurken yastığımızın altına yerleştirip lavantanın uykuya yardımcı özelliklerinden yararlanabiliriz. Lavanta keselerini dolap çekmecelerimizin içine, raflarımıza yerleştirip hem çok sevdiğimiz kıyafetler her daim temiz kokmalarını hem de dolabımızın her açtığımızda bize lavanta kokusuyla sakinlik ve mutluluk vermesini sağlayabiliriz.

İpek Kese Yüze Nasıl Kullanılır?

Yüzümüz çok hassas olduğu için keselerken sadece Ham İpek Kese tercih etmeliyiz. Cildimiz kendini 28 günde bir yenilemektedir. Bu sebeple ayda bir kere cildimizi ölü deriden arındırmak için ılık su ile aldığımız duşun ardından tüm yüzümüzü nazikçe keseleyebiliriz. Ardından doğal bir tonik olarak kullanacağımız cilt tipimize uygun bitki hidrolatımızı ve yine ihtiyacımıza uygun bir yüz bakım yağını uygulayıp gerekli nemlendirmeyi sağlayabiliriz.